Juniorzy wygrali z Mistrzem!

Ogrom emocji przysporzyło nam niedzielne przedpołudnie na stadionie przy ulicy Mickiewicza! W hicie XX kolejki Ligi Okręgowej Juniorów Starszych czwarty zspół rozgrywek Zjednoczeni Ścinawka Średnia podejmował na własnym stadionie drużynę lidera rozgrywek MKS Nysę Kłodzko, która to tydzień wcześniej zapewniła sobie mistrzostwo i awans do Ligi Dolnośląskiej. Zespół trenera Borkowskiego zdawał się więc być spisany na straty. Nic jednak bardziej mylnego - nasz zespół, będąc drużyną zdecydowanie młodszą i mniej doświadczoną pokzał na boisku prawdziwy charakter i zasłużenie wygrał 6:5 (4:2). Niekwestionowanym bohaterem spotkania został Bartek Kowalczyk (na zdjęciu w czerwonej koszulce), który to zanotował 4 trafienia. Po meczu doszło do dosyć niespotykanej sytuacji związanej z weryfikacją tożsamości zawodników gości - jednak opiszemy ją w osobnym artykule.

OJS: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Nysa Kłodzko 6:5 (4:2). Bramki: 4xB.Kowalczyk (5’, 26’, 45’, 85’), 2xM.Szydełko (23’, 75’) - (36’, 43’, 56’, 60’, 84’). Żółte kartki: A.Jasek, B.Bednarczyk, B.Biernat. Skład Zjednoczonych: 77.G.Bereda – 4.M.Niechaj (85’ 5.J.Bury), 16.A.Jasek, 3.B.Bednarczyk, 8.B.Biernat - 2.M.Dworzański (65’ 10.P.Staniszewski), 6.B.Borkowski (c), 7.P.Byszko, 15.M.Bożemski (46’ 11.M.Skowronek) - 9.B.Kowalczyk. Niewykorzystany rezerwowy: 17.P.Polanowski