Derbowa porażka juniorów!

Kompletnie nie tak miał wyglądać derbowy pojedynek Zjednoczonych z Piastem Nowa Ruda. Nasz zespół rozgrywa całkiem niezły sezon, plasując się na 4 pozycji w ligowej tabeli i wszystko wskazywało na to, że derbowa potyczka przyniesie wiele piłkarskich emocji. Niestety emocje były ale tylko te nagatywne - Zjednoczeni przegrali spotkanie już przed meczem. Na przedmeczowej zbiórce zjawiło się zaledwie 10 zawodników (w tym dwóch bramkarzy). Na szybko udało się zmobilizować jednego z zawodników trampkarzy do występu w tym spotkaniu i Zjednoczonym udało się pojechać na mecz. Zjednoczeni zagrali przyzwoicie tylko pierwsze 25 minut spotkania, a pozostałe 65 to istna deklasacja miejscowych. Najlepszym komentarzem postawy naszego zespołu będzie to, że najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem w naszym zespole był debiutujący w juniorach Przemek Staniszewski (na zdjęciu z lewej).

OJS: Piast Nowa Ruda - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12:2 (7:2). Bramki: (7’, 26’, 27’, 28’, 36’, 40’, 43’, 61’, 67’, 75’, 79’, 86’) – M.Skowronek (39’), B.Borkowski (42’). Skład Zjednoczonych: 1.M.Bińczak – 4.M.Niechaj, 16.A.Jasek, 3.B.Bednarczyk, 2.M.Dworzański (46’ 5.M.Radomiński) – 8.P.Staniszewski, 6.B.Borkowski (c), 14.M.Szydełko, 11.M.Skowronek - 10.G.Bereda, 9.B.Kowalczyk