Sponsoring

SPONSORING
Zapraszamy do współpracy na wspólnie określonych zasadach. Każda ze stron w indywidualnych rozmowach kreśli swoje oczekiwania, cele i zadania. Ramy tej oferty są dla nas podstawą do negocjacji i wspólnych ustaleń, a nie ostateczną formułą. Firmy reklamujące się poprzez sport są postrzegane jako nowoczesne, zamożne, sprzyjające zdrowiu i higienie. Na niezwykle pozytywny odbiór firmy i jej produktów ma wpływ charakter reklamy. Wspieranie sportu jest rodzajem dojrzałej, dalekowzrocznej i perspektywicznej promocji. Reklama poprzez sport nie ogranicza się do bezpośredniego wskazywania zalet własnych produktów czy usług. Ten rodzaj promocji wybierają firmy szeroko otwarte na świat i otoczenie. Obecność w sporcie umożliwia dotarcie do bezpośrednio uczestniczących w wydarzeniach sportowych, widzach telewizyjnych i czytelników. Reklama Państwa firmy będzie widoczna wszędzie tam, gdzie pojawią się nasi piłkarze.

Możemy także zaproponować Państwu trzy różne pakiety reklamowe zawierające szereg usług reklamowo-marketingowych, który jest jedną z najlepszych form promocji każdej firmy w naszym mieście jak i w całym województwie Dolnośląskim, co daje 100% skuteczności. Piłka nożna jest najbardziej znaczącym nośnikiem promocji firm i ich produktów. Nakłady poniesione na sport mają w efekcie końcowym przynieść zwiększenie sprzedaży towarów i usług sponsora. Jesteśmy przekonani, że nasze sportowe zwycięstwa okażą się sukcesami Państwa firmy oraz dodatkowym elementem Waszego pozytywnego wizerunku.

Pakiet brązowy (cena do uzgodnienia)
- reklama w gazecie lokalnej „Noworudzianin”
- baner reklamowy na ogrodzeniu wokół boiska podczas rozgrywania spotkań*
- baner reklamowy/logo na oficjalnej stronie internetowej klubu www.kszjednoczeni.futbolowo.pl