Seniorzy na piątkę!

W 5 kolejce nasza drużyny zmierzyła się z Igliczną Wilkanów, którą pokonała aż 1:7. Mecz ten miał być ostatnim sprawdzianem podopiecznych trenera Rafała Kulpińskiego przed spotkaniem z Trojanem Lądek Zdrój, który zdecydowanie jest i z pewnością będzie najtrudniejszą przeszkodą na drodze po mistrzostwo ligi. Po rozegranych 5 kolejkach można zaobserwować, że w grze Zjednoczonych widnieje duży progres przez co można stwierdzić, że jeśli zagrają na miarę swoich możliwości jednocześnie stosując się do zaleceń trenera, koncentrując się na ćwiczeniach podczas treningów oraz oddając serducho i zdrowie na boisku to wrócimy z Lądka z 3 punktami. Tymczasem wracając do wczorajszego meczu, byliśmy drużyną co najmniej o poziom lepszą, kontrolowaliśmy praktycznie cały przebieg spotkania, realizowaliśmy założenia trenera a co najważniejsze zdobywamy kolejne 3 punkty i umacniamy się na pozycji lidera. Jeśli chodzi o negatywne aspekty meczu to zdecydowanie o ostatnim kwadransie spotkania nasz zespół powinien jak najszybciej zapomnieć i jak najszybciej wyciągnąć wnioski. Daliśmy się wytrącić z równowagi przez co mniej było grania piłką a przy tym dużo strat i niepotrzebnych fauli. Mimo iż wynik był wysoki to ani zawodnicy ani trener z pewnością nie są do końca zadowoleni, ponieważ nie wykorzystaliśmy mnóstwo dogodnych sytuacji podbramkowycha zamiast tego tracimy kolejny raz w głupi sposób bramkę, są to elementy nad którymi musimy szybko i mocno zacząć pracować bo przypomnijmy, że po 5 kolejkach tylko w jednym spotkaniu zagraliśmy na 0 z tyłu! A tymczasem zapraszamy do prześledzenia tabeli, terminarzu i statystyk, które są na bieżąco aktualizowane.

W najbliższą niedzielę (24.09) o godz. 12:00 zagramy na wyjeździe z Trojanem Lądek Zdrój. Mecz ten będzie prawdopodobnie jednym z najważniejszych meczów Zjednoczonych w lidze a przynajmniej w rundzie jesiennej! Serdecznie ZAPRASZAMY!

B-klasa: Igliczna Wilkanów – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:7 (0:5)
Bramki:D.Ziental ('73– bramka samobójcza) –P.Buczma ('21),2xM.Ugarenko ('27, '41), P.Kochanek ('23), Ł.Kurasz ('37), M.Kurasz ('57), A.Ziental '66– rzut karny)
Żółta kartka:Dawid Ziental ('19)
Skład Zjednoczonych:95.M.Mihilewicz – 13.T.Berdychowski, 8.D.Ziental, 16.J.Bala (c), 2.D.Michałek ('706.B.Cukla) – 5.M.Ziental, 9.P.Buczma, 7.Ł.Kurasz, 4.M.Kurasz – 14.P.Kochanek ('3015.A.Ziental), 10.M.Ugarenko ('6020.P.Szober). Niewykorzystany rezerwowy: 1.B.Kęska.