Dino Polska sponsorem tytularnym Zjednoczonych!

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz klub zyskał sponsora tytularnego. Po ponad rocznych negocjacjach Zarząd naszego klubu, reprezentowany przez prezesa Krzysztofa Toporowskiego podpisał umowę przedwstępną dotyczącą sponsoringu naszego klubu w latach 2021-2026 z przedstawicielami Dino Polska S.A. !
Firmy Dino Polska nie trzeba nikomu przedstawiać - to najszybciej rozwijająca się sieć marketów spożywczych w naszym kraju. Na terenie naszej gminy Dino posiada już jeden market ale od dawana wiadomo, że Spółka planuje otworzyć swój sklep również w naszej miejscowości.
Na chwilę obecną możemy zdradzić, że nowy sponsor naszego klubu będzie sponsorem tytularnym. Oznacza to, że od rundy jesiennej sezonu 21/22 nasz klub w rozgrywkach ligowych występować będzie jako Zjednoczenie "Dino Polska" Ścinawka Średnia.