Niewiele zabrakło.

Naprawdę niewiele zabrakło naszym trampkarzom aby zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie. W rozegranym awansem spotkaniu V kolejki Ligi Okręgowej Trampkarzy Zjednoczeni przegrali z Piastem Nowa Ruda 3:2 (2:2). Duży wpływ na grę zespołu miała na pewno frekwencja zawodników. Po raz pierwszy w tym sezonie trener miał do dyspozycji wiecej niż 13 graczy, gdyż na przedmeczowej zbiórce pojawiło się aż 19 zawodników.  Za tydzień nasz zespół czeka kolejny derbowy pojedynek. Jeżeli meczowa frekwencja przełoży się na tę treningową to w spotkaniu z Nysą Kłodzko wcale nie musimy stać na straconej pozycji!

OT: Piast Nowa Ruda – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:2 (2:2). Bramki: (6’, 23’, 50’ – rzut karny) – D.Niedziela (32’), P.Byszko (34’). Skład Zjednoczonych: 12.A.Berdychowski (36’ 1.D.Orman) – 9.Sz.Luberda, 13.G.Lechman, 7.D.Kurasz, 16.J.Bury – 11.W.Rapanowicz (36’ 5.D.Szuber), 10.B.Biernat (c), 8.D.Szeląg (50’ 15.P.Polanowski), 6.P.Byszko, 3.M.Jakubowski (36’ 18.K.Liberda) – 17P.Staniszewski (25’ 14.D.Niedziela). Niewykorzystani rezerwowi: 4.K.Knopp, 2.M.Woźniak, 19.J.Fedorowski