Kryzys trwa dalej.

Dzisiejsze spotkanie z Nysą Kłodzko miało być da naszego zespołu doskonałą okazją na przerwanie fatalnej passy. Niestety, przełamania nie było, a o meczu musimy jak najszybciej zapomnieć. Podopieczni trenera Dawida Ziental doznali jednej z najwyższych porażek w historii spotkań na własnym stadionie, przegrywając 1:10 (0:4). Honorowe trafienie w 38 minucie spotkania zanotował Dominik Niedziela.

OT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Nysa Kłodzko 1:10 (0:4). Bramki: D.Niedziela (38') - (6', 12', 21', 34', 36', 50', 55', 57', 65', 67'). Skład Zjednoczonych: 1.A.Berdychowski - 16.J.Bury, 18.G.Lechman, 10.B.Biernat (c), 3.M.Jakubowski - 17.P.Staniszewski, 6.P.Byszko, 14.D.Niedziela, 11.W.Rapanowicz, 9.K.Liberda (36' 2.M.Woźniak) - 7.P.Polanowski (36' 5.D.Szuber).