Zwycięstwo na inaugurację!

Dokładnie trzynaście miesięcy temu, poprzedni zarząd naszego klubu podjął decyzję o reaktywacji zespołu seniorskiego. Po roku i jednym miesiącu pracy udało nam się odnieść sukces o którym w momencie zawiązywania drużyny nikt nie myślał. Zjednoczeni po awansie do A-klasy w spotkaniu inauguracyjnym pokonali na boisku w Polanicy Zdrój miejscowy KS 1:3 (0:1). Na listę strzelców wpisali się Piotr Buczma, Dawid Ziental i Mateusz Ugarenko.

A-klasa: KS Polanica Zdrój – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:3 (0:1).
Bramki: P.Buczma (20’), D.Ziental (65’), M.Ugarenko (77’).
Żółte kartki: A.Ziental, M.Ziental, M.Kurasz.
Skład Zjednoczonych: 95. M.Mihilewicz – 8.D.Ziental, 3.M.Sworniowski, 16.J.Bala (c), 13.T.Berdychowski – 4.M.Kurasz (55’ 5. M.Ziental), 11.M.Walkiewicz (73’ 6. B. Borkowski), 7.Ł.Kurasz, 9.P.Buczma (85’ 18. K.Sołtys), 14.K.Skowronek (75’ 17.K.Kancelarz) – 15.A.Ziental (50’ 10.M.Ugarenko) Niewykorzystani rezerwowi: 1.B.Kęska, 2.K.Luberda