Zakończenie kariery prezesa Borkowskiego!

W ostatnią sobotę na naszym stadionie odbyła się impreza pożegnalna wieloletiego prezesa naszego klubu Stanisława Borkowskiego.
Jak już wcześniej informowaliśmy prezes Stanisław Borkowski po 40 latach pełnienia fukcji nasze klubu zrezygnował ze stanowiska, podczas ostatniego zebrania sprawozdawczo-wyborczego. Nowy zarząd wraz ze sztabem trenerskim oraz wszystkimi zawodnikami naszego klubu zorganizował pożegnalnego grilla poprzedzonego meczem sparingowym pomiędzy juniorami, a seniorami. W organizację pożegnania zaangażowani byli również członkowie poprzedniego zarządu oraz sponsorzy naszego klubu. W trakcie spotkania swoje przemówienie wygłosił prezes Borkowski, który podsumował wszystkie lata swojej pracy na rzecz naszego klubu oraz zapewnił, że do póki zdrowie pozwoli będzie dalej aktywnie angażował się w życie Zjednoczonych.
Prezesie jeszcze raz DZIĘKUJEMY i obiecujemy, że na pewno nie zawiedziemy!