Wygrali kolejny turniej [23 foto]

Zespół Orlików Zjednoczonych po zwycięstwie w sobotnim turnieju "Na pograniczu" poszedł za ciosem i wygrał pierwszy z czterech turniejów Radkowskiej Ligi Piłki Nożnej, organizowanej przez GCKSiT Radków. W dzisiejszym turnieju zwycięstwo nie przyszło nam jednak tak łatwo jak ostatnio - wysoko poprzeczkę zawiesił zespół gospodarzy z którym po wielu niewykorzystanych sytuacjach zremisowaliśmy 4:4.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ oraz GALERIA ZDJĘĆ na fanpage GCKSiT Radków

Mecze eliminacyjne:

1. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Tęcza Ścinawka Dolna 11:0. Bramki: 3xD.Kurasz, 3xB.Biernat, 2xP.Byszko, D.Niedziela, J.Fedorowski, Sz.Luberda

2. MLKS Radków - Granica Tłumaczów 2:1

LKS Bierkowice - wolny los

Mecz o 4 miejsce:

3. Granica Tłumaczów - Ścinawka Dolna 2:4

Mecze w grupie mistrzowskiej:

4. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - LKS Bierkowice 6:0. Bramki: 2xB.Biernat, P.Byszko, D.Kurasz, Sz.Luberda, B.Wójcik

5. MLKS Radków - LKS Bierkowice 5:2

6. MLKS Radków - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:4. Bramki: D.Kurasz, B.Biernat, D.Niedziela, B.Wójcik.

Zjednoczeni w Radkowie wystąpili w następującym składzie: 1.A.Berdychowski, 12.G.Lechman - 6.P.Byszko, 8.Sz.Luberda, 16.P.Staniszewski, 15.D.Kurasz, 2.B.Biernat, 4.D.Niedziela, 5.K.Karpiel, 9.K.Kantor, 14.B.Wójcik, 10.J.Fedorowski.

Tabela rankingowa

Miejsce Nazwa zespołu Punkty