Orlicy najlepsi "Na pograniczu".

W dniu dzisiejszym nasi najmłodsi piłkarze wygrali turniej "Na pograniczu" organizowany przez Granicę Tłumaczów pod patronatem OZPN Wałbrzych. W turnieju w którym w szczególności liczyła się dobra zabawa i możliwość wspólnego pogrania w piłkę nożną wzięły udział 4 zespoły: Zjednoczonych Ścinawka Średnia, Granicy Tłumaczów, Tęczy Ścinawka Dolna oraz LKS Bierkowice. Oprócz pucharu za pierwsze miejsce Zjednoczeni przywieźli do Ścinawki również nagrodę dla najlepszego strzelca oraz najlepszego bramkarza. Zgarnęli je odpowiednio Bartek Biernat oraz Gabriel Lechman. Na nagrodę zasłużyli także organizatorzy, gdyż w dzisiejszym turnieju zadbali o każdy szczegół. Gratulujemy!

Galeria zdjęć oraz więcej informacji o turnieju dostępne są na fanpage Orlika w Tłumaczowie. Zapraszamy

Mecz nr. 1 LKS Biernowice - Tęcza Ścinawka Dolna 0:0

Mecz nr. 2 Granica Tłumaczów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:5 (Bramki: 5xB.Biernat)

Mecz nr. 3 Granica Tłumaczów - LKS Bierkowice 2:1