Wracają na szczyt!

Trampkarze Zjednoczonych po zeszłotygodniowej wpadce w Międzylesiu znowu zgarnęli komplet punktów! Tym razem zespół trenera Dawida Ziental odprawił z kwitkiem najgroźniejszego przeciwnika w walce o mistrzostwo drużynę Kalenicy Jugów wygrywając na własnym stadionie 6:1 (2:0). Zjednoczeni to spotkanie wygrali dwukrotnie - na boisku oraz poza nim - zespół Kalenicy Jugów skorzystał z prawa do weryfikacji tożsamości jednak procedura ta nie wykazała żadnych uchybień z naszej strony. Spotkanie, które ze względu na pomyłkę sędziego trwało 80 minut (w trampkarzach spotkania powinny być rozgrywane w formacie 2x35minut) miało wielu bohaterów, jednak na szczególną uwagę zasluguje gra obydwóch bramkarzy, którzy podczas dzisiejszego meczu grali praktycznie bezbłędnie.
Zjednoczonym do ostatecznego zwycięstwa w lidze został jeszcze jeden mecz. Prawdopodobnie w najbliższy wtorek zmierzymy się z Iskrą Jazkowa Dolna.

TT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Kalenica Jugów 6:1 (2:0). Bramki: 4xP.Byszko (32’, 33’, 46’, 70+5’), P.Staniszewski (64’), J.Bury (70+7’) – (63’). Skład Zjednoczonych: 1.A.Berdychowski – 16.J.Bury, 10.B.Biernat, 13.J.Fedorowski, 7.K.Bednarczyk, 18.K.Liberda –2.D.Szymański (36’ 17.T.Byszko (57’ 3.S.Misiński)), 5.D.Szuber, 6.P.Byszko, 9.P.Staniszewski (c) - 8.P.Polanowski