Wygrana juniorów w Kamieńcu!

Juniorzy Zjednoczonych z meczu na mecz grają coraz lepiej! Tym tazem zespół trenera Borkowskiego wygrał na trudnym terenie w Kamieńcu Ząbkowickim z miejscowym Zamkiem 1:3 (0:1). Dzięki zwycięstwu Zjednoczeni po 7 kolejkach zajmują bardzo dobre 5 miejsce. Za tydzień nasz zespół podejmie u siebie Piasta Nowa Ruda. Początek spotkania w niedzielę o 11:00.

OJS: Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:3 (0:1). Bramki: (70’) - B.Kowalczyk (30’), M.Szydełko (60’), J.Biernat (90’ – rzut karny). Skład Zjednoczonych: 1.M.Bińczak – 2.M.Niechaj (40’ 7.G.Lechman), 11.J.Biernat (c), 3.B.Bednarczyk, 4.J.Makarewicz – 14.M.Szydełko, 6.B.Borkowski, 5.P.Kaczmarek, 15.M.Dworzański (70’ 10.G.Bereda) - 9.B.Kowalczyk, 16.M.Skowronek.