Seniorzy lepsi od beniaminka.

W swoim trzecim, a zarazem przedostatnim meczu sparingowym, seniorzy Zjednoczonych okazli się lepsi od beniaminka A-klasy Granicy Tłumaczów. Gra naszego zespołu z każdym meczem wygląda lepiej, a po zawodnikach widać, że nie próżnują na treningach. Bramki dla naszego zespołu zapewniła dwója napastników, która będzie odpowiedzialna za zdobywanie goli w lidze - Arkadiusz Ziental (na zdjęciu z lewej) zanotował trzy trafienia, a Mateusz Ugarenko dwa. Za tydzień Zjednoczeni zmierzą się w spotkaniu wyjazdowym z Trojanem Lądek Zdrój.

Sparing: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Granica Tłumaczów 5:2 (2:2). Bramki: 3xA.Ziental, 2xM.Ugarenko. Skład Zjednoczonych: M.Mihilewicz (46' A.Jóźwiak) - K.Piątek, D.Ziental, Ł.Kurasz, T.Berdychowski - A.Ziental, P.Kochanek, D.Sekuła, P.Buczma, M.Kurasz - M.Ugarenko. Na zmianę wszedł: K.Sołtys.