Pokazali charakter.

Zgodnie z przedmeczowymi zapowiedziami, mecz sparingowy pomiędzy naszymi seniorami, a drużyną Trojana Lądek Zdrój nie zawiódł licznie zgromadzonej na lądeckim stadionie publiczności. Zjednoczeni do przerwy przegrywali już 3:0, jednak mądra gra i zdecydowana przewaga w przygotowaniu kondycyjnym sprawiły, że nasz zespół po bramkach Ugarenki (x2) oraz Szobra doprowadził do wyrównania. Był to ostatni mecz sparingowy naszego zespołu. W przyszłym tygodniu Zjednoczeni zainaugurują zmagania ligowe.

Sparing: Trojan Lądek Zdrój - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:3 (3:0). Bramki: M.Sałdyka (23'), J.Stępień (30'), M.Stopa (35') - 2xM.Ugarenko (64', 70' - rzut karny), P.Szober (79'). Skład Zjednoczonych: M.Mihilewicz (30' A.Jóźwiak (60' B.Kęska)) - T.Berdychowski, D.Ziental, J.Bala, D.Michałek - K.Piątek, P.Buczma, P.Kochanek, A.Ziental, M.Kurasz - M.Ugarenko. Na zmiany wchodzili: P.Szober, J.Biernat, M.Ziental, E.Martinkevicius, A.Rybka