Nadchodzące spotkania naszej młodzieży!

W najbliższym tygodniu nasze zespoły młodzieżowe będą miały okazję do zaprezentowania się w meczach sparingowych i ligowych.

Zespół Orlików, który co prawda nie został zgłoszony do rozgrywek ligowych, rozegra jutro (tj środa 15.04) na boisku orlik w Tłumaczowie mecz sparingowy z miejscową Granicą. Zbiórka zawodników o 15:45 na stadionie w Ścinawce Średniej, mecz o 16:30.

Trampkarze zainaugurują rozgrywki ligowe spotkaniem wyjazdowym w Gorzanowie (sobota 18.04). Zbiórka zawodników o godzinie 11:00 na boisku w Ścinawce Średniej. Początek meczu o godzinie 13:00.

Juniorzy rozegrają zaś swój pierwszy oficjalny na mecz na własnym boisku w tym roku. Podopieczni Romana Borkowskiego będą chcieli zrewanżować się na Zamku Trzebieszowice. Początek spotkania o godzinie 13:00, zbiórka zaś o godzinie 12:00.

Serdecznie zapraszamy na spotkania wszystkich kibiców!