Orliki grają coraz lepiej [29 foto]!

Nie na marne idą treningi trenera Marcina Ziental z najmłodszą grupą zawodników Zjednoczonych Ścinawka Średnia. W swoim kolejnym meczu sparingowym chłopcy z rocznika 2004 i młodsi, wzmocnieniprzez swoich trzech kolegów z rocznika 2003 wygrali z zespołem orlików Granicy Tłumaczów 0:5 (0:3). Spotkanie to miało wymiar czysto towarzyskie i obydwa zespoły osiągnęły swój cel. Zarówno dla naszych zawodników jak i miejscowych spotkanie to było nagrodą za godziny przepracowane na treningach. Obydwa zespoły zeszły z boiska uśmiechnięte i gotowe do dalszych treningów i meczy. Na uwagę zasługuje fakt iż w naszym zespole zadebiutował najmłodszy zawodnik który do tej pory trenował w naszym klubie, zaledwie ośmioletni Mateusz Niedziela.

Sparing: Granica Tłumaczów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:5 (0:3).Bramki: 3xB.Biernat (17', 40', 50'), D.Niedziela (22'), Sz.Luberda (24'). Skład Zjednoczonych: 1.G.Lechman - 17.B.Biernat, 9.Sz.Luberda, 18.P.Byszko - 6.D.Niedziela, 10.P.Staniszewski, 16.K.Kantor. Na zmiany wchodzili: 12.A.Berdychowski, 10.W.Rapanowicz, 8.K.Makarewicz, 4.M.Jakubowski, 2.N.Szober, 13.M.Niedziela

Dostępna jest już GALERIA ZDJĘĆ ze spotkania.