Kadra seniorów!

Na kilka dni przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych zespół seniorów Zjednoczonych jest już prawie kompletny. W chwili obecnej kadra liczy 27 zawodników, do potwierdzenia został jeszcze jeden zawodnik, a kilku zawodników jest dalej w kręgu zainteresowań trenera. Pozyskani zawodnicy reprezentowali w poprzednich sezonach zespoły z ligi okręgowej, A-klasy oraz B-klasy. Wartym uwagi jest fakt, że tylko dwóch zawodników z prawie trzydziestoosobowej kadry nie jest wychowankiem naszego klubu.

Bramkarze: Bartosz Kęska (87), Maciej Mihilewicz (95), Adam Jóźwiak (93), Sylwester Pachla (98)
Obrońcy: Dawid Ziental (91), Jacek Bala (86), Dawid Michałek (92), Tomasz Berdychowski (96), Marcin Ziental (96), Mateusz Madej (91), Adrian Sekuła (99), Kacper Zabłocki (01), Bartosz Cukla (98), Kacper Makiej (98)
Pomocnicy: Piotr Buczma (98), Łukasz Kurasz (90), Michał Kurasz (93), Piotr Kochanek (93) Edgaras Martinkievicius (90), Konrad Luberda (99), Kacper Sołtys (99), Jakub Biernat (00), Krystian Piątek (96)
Napastnicy: M.Ugarenko (96), A.Ziental (90), K.Kancelarz (99), K.Niedziela (80), Piotr Szober (98)