Sparing nr.1 (juniorzy) - Zamek Kamieniec Ząbkowicki (juniorzy)

Juniorzy naszego klubu w dniu dzisiejszym rozegrali swój pierwszy mecz sparingowy. Zespół trenera Romana Borkowskiego pomimo mocno eskperymentalnego ustawienia zaprezentował się poprawnie. Ze względu na problemy kadrowe w barwach naszego zespołu zmuszony został zadebiutować Szymon Kowalczyk (rocznik 2007, jeden z jaśniejszych punktów naszego zespoł w tym spotkaniu [!]) oraz wsparł nas jeden z zawodników miejscowych. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z Kamieńca Ząbkowickiego 5:1 (3:1).

Sparing: Zamek Kamieniec Ząbkowicki (OJS) – Zjednoczeni Ścinawka Średnia (OJS) 5:1 (3:1). Bramki: (1’, 22’, 40’, 52’, 65’) – K.Liberda (12'). Skład Zjednoczonych: M.Bińczak – Zawodnik Zamka K.Z., B.Biernat, M.Niechaj, Sz.Kowalczyk – J.Bury, Sz.Luberda, B.Kowalczyk, K.Liberda – P.Polanowski, P.Staniszewski