Rozbili Spartę!

W swoim przedostatnim meczu na własnym stadionie juniorzy Zjednoczonych rozbili Spartę Ziębice 7:2 (4:1), a zwycięstwo pozwoliło przeskoczyć im swojego dzisiejszego rywala w ligowej tabeli. Głównym bohaterem spotkania był Kacper Kancelarz - który zdobył 5 bramek (w tym klasycznego hat tricka w 4 minuty, a "czteropak" w 8 minut (!)). Oprócz Kacpra dzisiejsze spotkanie na długo zapamiętają Gabriel Bereda oraz Bartłomiej Kowalczyk. Ten pierwszy kilkukrotnie popisał się efektownymi obronami po strzałach starrszych kolegów, a drugi zanotował swoje premierowe trafienie w zespole juniorów.

OJS: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Sparta Ziębice 7:2 (4:1). Bramki: 5xK.Kancelarz (40', 43', 44', 48', 79'), P.Buczma (12'), B.Kowalczyk (77') - (39', 70'). Żółta kartka: K.Sołtys. Skład Zjednoczonych: 35.G.Bereda - 16.K.Zabłocki, 4.A.Sekuła(c), 8.P.Szober, 18.K.Kułyk -  2.M.Dworzański (46' 15.M.Szydełko), 6.B.Borkowski, 9.P.Buczma, 10.K.Luberda, 13.K.Sołtys (70' 11.B.Kowalczyk) - 17.K.Kancelarz