Nie mieli wygrać?

Podziałem punktów zakończył się derbowy pojedynek juniorów z KS Piast Nowa Ruda. Zjednoczeni prowadzili w tym spotkaniu do przerwy 3:1 by w końcowym rozrachunku zremisować 3:3. Po meczu pozostał mocny niedosyt ponieważ nasi zawodnicy stracili dwie bramki z rzutów karnych z czego ten podyktowany w 89 minucie był bardzo mocno kontrowersyjny. Dwa trafienia dla naszego zespołu zanotował Bartek Kowalczyk a jedno trafienie dołożył Bogusław Borkowski.

OJ: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Piast Nowa Ruda 3:3 (3:1), Bramki: 2xB.Kowalczyk (40’, 41’), B.Borkowski (17’) – (23’ – rzut karny, 81’, 89’ – rzut karny). Żółta kartka: M.Szydełko, M.Radomiński. Skład Zjednoczonych: 1.M.Bińczak – 4.M.Niechaj, 3.B.Bednarczyk, 8.B.Biernat, 17.M.Radomiński – 11.M.Skowornek, 5.P.Kaczmarek, 6.B.Borkowski (c), 14.M.Szydełko, 7.K.Bednarczyk (46’ 10.D.Szuber) – 9.B.Kowalczyk