Wygrana trampkarzy z Jaszkową !

W minioną sobotę nasz zespół trampkarzy mierzył się z LKS Iskra Jaszkowa Dolna. Już od początku meczu było wiadomo, że będzie to jeden z prostszych meczów w tym sezonie dla naszego zespołu. Od początku spotkania Ścinawka narzucała tempo gry i już w 12 minucie po pięknym podaniu Mateusz Murzyn pokonuje bramkarza miejscowych wykorzystując sytuację sam na sam. W kolejnych minutach Ścinawka nadal tworzyła bardzo dużo sytuacji jednak po bardzo dobrych interwencjach bramkarza drużyny przeciwnej utrzymywał się wynik 1-0. W drugim kwadransie pierwszej połowy Szymon Kowalczyk wykorzystał podanie od Szymona Jarosza i pokonał bramkarza strzałem między jego nogami. Kilka minut później ten sam zawodnik po zamieszaniu w polu karnym zdobył swoją drugą bramkę i ustalił wynik pierwszej połowy na 3-0.
Przed rozpoczęciem drugiej połowy doszło do zabawnej sytuacji. Nasz bramkarz wyszedł w przerwie do toalety. Mało brakowało, żeby sędzia rozpoczął mecz bez niego, a na bramce musiałby stanąć Amadeusz Kawalec. Po rozpoczęciu drugiej połowy drużyna z Jaszkowej stworzyła sytuację bramkową, ale po bardzo dobrej i zorganizowanej grze w obronie udało się oddalić zagrożenie. Przez kolejne minuty Ścinawka narzucała tempo gry. Kolejną bramkę zdobyliśmy jednak dopiero w 62 minucie po strzale z daleka Szymon Kowalczyk. Była to jego trzecia bramka w meczu, klasyczny hat trick skompletowany. 8 minut później bramkę strzela Marcel Żuberski podwyższając na 5-0. Po kolejnych 3 minutach Mateusz Murzyn pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza. W kolejnych minutach Ścinawka nadal tworzyła sytuacje bramkowe, ale niestety nie udało się powiększyć rezultatu. Dopiero w samej końcówce meczu Tomasz Byszko pokonał bramkarza wykorzystując rzut wolny, strzał był finezyjny i trafił wprost pod poprzeczkę. W końcówce meczu nie zabrakło kontrowersji, ponieważ sędzia zakończył mecz 2 minuty za szybko.

TT: Iskra Jaszkowa Dolna - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:7 (0:3). Bramki: 3x Sz.Kowalczyk (27', 40', 60'), 2x M.Murzyn (12', 75'), M.Żuberski (68'), T.Byszko (77' - rzut wolny). Skład Zjednoczonych: 1.S.Misiński (c) - 8.J.Anciuszko, 6.T.Byszko, 19.A.Piekarski, 18.Sz.Jarosz - 11.M.Żuberski, 9.Paweł Wojciaczyk, 16.Sz.Kowalczyk, 10.K.Szustakowski, 5.M.Ormaniec - 7.M.Murzyn. Na zmiany wchodzili: 13.D.Szymański, 15.Piotr Wojciaczyk, 14.A.Kawalec, 4.P.Szustakowski.

Autor posta: Szymon Kowalczyk