Kolejne dobre spotkanie!

Młodzicy Zjednoczonych po raz kolejny zagrali bardzo dobry mecz! Tym razem zespół trenera Dawida Zientala przegrał w Krosnowicach z Orlętami 5:1 (2:1), ale po raz kolejny Zjednoczeni nie mają się czego wstydzić. Nasz zespół powoli eliminuje w swojej grze poszczególne błędy, a po każdym z naszych zawodników widać, że ich praca na treningu nie idzie na marne. Jedyne trafienie w tym meczu dla naszego zespołu zanotował Mateusz Murzyn.

TM: Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:1 (2:1). Bramki: 6’, 15’, 50’, 53’, 59’) – M.Murzyn (5’). Skład Zjednoczonych: 1.J.Bereda (30’ 12.A.Frydel) – 6.T.Byszko, 8.Sz.Kowalczyk, 5.S.Misiński, 13.A.Piekarski – 16.P.Wojciaczyk, 9.D.Szymański (c), 18.A.Kawalec - 7.M.Murzyn. Na zmiany wchodzili: 14.P.Szustakowski, 15.K.Szustakowski, 10.M.Ormaniec, 3.J.Anciuszko, 11.K.Stomal, 17.D.Miciak