Porażka napawająca optymizmem.

Po raz pierwszy w tym roku mogliśmy zobaczyć drużynę ze Ścinawki Średniej w meczu sparingowym. Nasz młodszy zespół zmierzył się na sztucznym boisku w Kłodzku ze swoim ligowym rywalem, miejscową Nysą. Podopieczni trenera Dawida Ziental musieli uznać wyższość gospodarzy, jednak w spotkaniu można było zobaczyć wiele dobrych zagrań naszych zawodników. Pomimo porażki 6:3 (2:2) Zjednoczeni mogą być zadowoleni ze swojej postawy.

Sparing: Nysa Kłodzko (OT) - Zjednoczeni Ścinawka Średnia (OT) 6:3 (2:2). Bramki: (10', 13', 58', 68', 72', 79') - 2xM.Radomiński (15', 26'), B.Kowalczyk (67'). Skład Zjednoczonych: G.Bereda - G.Lechman, P.Byszko, J.Makarewicz, Sz.Luberda - M.Jakubowski, J.Mastalerz, B.Kowalczyk, D.Niedziela - M.Radomiński, D.Szeląg. Na zmiany wchodzili: D.Orman - P.Staniszewski, D.Szuber, D.Żołędź, J.Bury, B.Wójcik