Z liderem również bez niespodzianki.

Podobnie jak w spotkaniu z wiceliderem tak i w meczu z liderem nasi juniorzy musieli uznać wyższość swojego rywala. Zespół trenera Romana Borkowskiego przegrał z Orłem Ząbkowice Śląskie 1:8 (1:3). Jeżeli mielibyśmy się w tym spotkaniu doszukiwać się plusów w grze naszego zespołu to na pewno musimy podkreślić ambitną postawę naszych zawodników w pierwszej połowie oraz postawę Szymona Luberdy który był jaśniejszą postacią w naszym zespole i udane spotkanie przypieczętował bramką z rzutu karnego, który to został podyktowany po faulu na nim samym. Zjednoczeni od 53 minuty musieli radzić sobie w osłabieniu, ponieważ drugą żółtą kartkę obejrzał Bartek Bednarczyk.

OJS: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:8 (1:3). Bramki: Sz.Luberda (40’ – rzut karny) - (12', 23', 38', 51', 66' – rzut wolny, 80', 81'). Żółte kartki: 2xB.Bednarczyk, M.Jakubowski, J.Fedorowski, P.Polanowski. Czerwona kartka: B.Bednarczyk (53’). Skład Zjednoczonych: 1.J.Wiśniewski - 2.J.Gargol (40’ 77.J.Bury), 3.B.Bednarczyk, 15.K.Knopp (c), 4.M.Koch (50’ 9.D.Szuber) - 14.M.Jakubowski, 20.Sz.Luberda, 6.J.Fedorowski (c), 10.P.Polanowski (46’ 8.K.Bednarczyk), 11.K.Liberda (55' 16.B.Krawiec) - 17.P.Staniszewski (46’ 7.D.Kurasz)