Porażka juniorów z liderem.

W ostatnich już w tym roku juniorskich derbach Zjednoczeni musieli uznać wyższość zespołu Nysy Kłodzko. Zjednoczeni w przeciągu pierwszych 30 minut spotkania z liderem rozgrywek stracili aż 4 bramki. Po dobrym początku gospodarzy Zjednooczeni zaczęli nieśmiało dochodzićdo głosu czego efektem była bramka Kowalczyka. Przed przerwą nasz zespół stworzył sobie jeszcze kilka fajnych sytuacji do zdobycia bramki. Gdybyśmy wykorzystali przynajmniej dwie z nich to druga połowa mogłaby się potoczyć zupełnie inaczej. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 7:1 (4:1).

OJS: Nysa Kłodzko - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7:1 (4:1). Bramki: (16’, 19’, 25’, 30’, 57’, 59’, 75’) – B.Kowalczyk (37’). Skład Zjednoczonych: 77.G.Bereda – 5.P.Kaczmarek, 11.J.Biernat (c), 3.B.Bednarczyk, 4.J.Makarewicz – 14.M.Szydełko, 6.B.Borkowski, 7.P.Byszko, 10.Sz.Polanowski (65’ 15.M.Dworzański) - 9.B.Kowalczyk, 16.M.Skowronek (46’ 8.B.Biernat). Niewykorzystani rezerwowi: 1.M.Bińczak, 13.W.Rapanowicz