16:1 po raz drugi.

Cyfra 16 nie będzie dobrze kojarzyć się naszym juniorom. Zjednoczeni w VI kolejce spotkańmierzyli się z Victorią Świebodzice. Spotkanie zakończyło się wygraną przyjezdnych 1:16 (1:4). O ile tak wysoka porażka wynikałaby ze znacznej różnicy w umiejętnościach zawodników to nie można byłoby mieć pretensji do naszego zespołu. Niestety przyczyna tej porażki jest zupełnie inna. Nasz zespół po pierwszej połowie został w szatni. W drugiej połowie byliśmy zespołem który próbował się bronić, a mimo to nie popełniliśmy żadnego faulu na przeciwniku (!). I o ile jesteśmy pewni, że trener zespołu juniorów z każdym treningiem będzie poprawiał umiejętności piłkarskie zawodników, tak poprawienie takich cech wolicjonalnych jak upór, konsekwencja oraz wola walki w dużym stopniu zależy już od samych zawodników.

OJS: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Victoria Świebodzice 1:16 (1:4). Bramki: D.Kurasz (32’) – (12’, 14’, 26’, 38’, 49’, 51’, 53’, 61’, 63’, 67’, 72’, 74’, 78’, 81’, 85’, 90’). Czerwona kartka: M.Jakubowski (60’). Skład Zjednoczonych: 1.J.Wiśniewski – 4.M.Jakubowski, 2.K.Knopp, 14.M.Koch (46’ 13.J.Gargol), 16.Sz.Kowalczyk – 77.J.Bury (46’ 8.K.Bednarczyk), 10.W.Rapanowicz (c), 9.P.Staniszewski (46’ 3.B.Bednarczyk), 6.J.Fedorowski, 15.K.Liberda (32’ 99.P.Polanowski) – 7.D.Kurasz. Niewykorzystany rezerwowy: 12.Sz.Luberda