Zwycięska inauguracja trampkarzy!

Zwycięstwem zakończył się pierwszy mecz naszych trampkarzy w sezonie wiosennym 2020. Zjednoczeni w spotkaniu wyjazdowym wygrali z Henrykowianką Henryków 4:5 (2:2). Po dwa trafienia dla naszego zespołu zanotowali Mateusz Murzyn i Amadeusz Kawalec, a jedną bramkę dołożył Mikołaj Ormaniec.
Niestety po raz kolejny za pośrednictwem naszej strony internetowej musimy wspomnieć o niesportowym zachowaniu naszych przeciwników. Kapitan naszego zespołu przed meczem zgłosił chęć weryfikacji tożsamości zawodników drużyny przeciwnej. O fakcie tym poinformowany został również trener gospodarzy który nie krył tego, że dwóch zawodników nie posiada dokumentów tożsamości. Sprytny trener z czasem jednak przemyślał konsekwencje swojego czynu i odesłał dwóch zawodników nie posiadających dokumentów do domu. Sytuacja wydawać by się mogła banalna gdyby nie fakt, że dwaj zawodnicy którym nie dane było wziąć udziału w drugiej połowie zagrali w pierwszej. Do weryfikacji po spotkaniu nie doszło, ponieważ nie było już najmniejszego sensu weryfikować przeciwnika, który już "wyczyścił" swoją kadrę. Niestety dzisiejsza sytuacja utwierdziła nas w przekonaniu, że pewne patologie dalej się szerzą. Aby uniknąć takich i podobnych sytuacji w przyszłości podjęta została decyzja, że każdy nasz ligowy przeciwnik zostanie profilaktycznie zweryfikowany.

TT: Henrykowianka Henryków - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:5 (2:2). Bramki: (13’, 35’, 62’, 63) – 2xM.Murzyn (22’, 33’), 2xA.Kawalec (46’, 68’), M.Ormaniec (50’). Skład Zjednoczonych: 1.J.Bereda – 3.J.Anciuszko, 5.S.Misiński , 2.Sz.Jarosz, 13.A.Piekarski – 18.A.Kawalec, 9.D.Szymański (c), 15.K.Szustakowski, 20.D.Miciak, 10.M.Ormaniec – 7.M.Murzyn. Na zmiany wchodzili: 14.P.Szustakowski, 4.Piotr Wojciaczyk