Trampkarzom brakło czasu!

W drugim meczu sparingowym rozgrywanym w ramach przygotowań do wiosennych rogrywek w Lidze Okręgowej trampkarze Zjednoczonych mierzyli się z ligowym rywalem - Nysą Kłodzko. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku w Kłodzku w wymiarze czasowym 2x30 minut. Zespół trenera Dawida Ziental kompletnie przespał początek spotkania. Zjednoczeni w pierwszych 25 minutach spotkania stracili 5 bramek. Niestety, pomimo dobrej drugiej połowy Zjednoczonym do odrobienia strat brakło czasu, a spotkanie zakończyło się minimalnym zwycięstwem miejscowych 7:6 (5:1).

Sparing: Nysa Kłodzko - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7:6 (5:1). Bramki: (2’, 5’, 7’, 18’ 24’, 44’ – rzut wolny, 53’ – rzut karny) – 3xP.Byszko (25’, 40’ – rzut karny, 45’), P.Staniszewski (36’), B.Biernat (55’), J.Bury (58’). Skład Zjednoczonych: B.Fabrowicz – J.Bury, P.Byszko, P.Polanowski, K.Liberda – T.Byszko, F.Bubółka, M.Trzyna, D.Szuber, Sz.Kowalczyk - P.Staniszewski. Na zmiany wchodzili: B.Biernat, S.Misiński, M.Kowal

Źródło zdjęcia: nysa.klodzko.pl