Trampkarze wygrali ze Spartą !

Na inaugurację sezonu wiosennego 2022 trampkarze Zjednoczonych wygrali ze Spartą Ziębice 4:3 (2:1). Zjednoczeni przystąpili do meczu w zaledwie 11-sto osobowym składzie, ale pomimo kilku absencji okazaliśmy się lepsi od spadkowicza z wyższej ligi. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Szymon Jarosz, Szymon Kowalczyk (wracający do składu po roku wojaży w innych klubach), Paweł Wojciaczyk (rzut wolny) oraz Piotr Wojciaczyk (debiutanckie trafienie).

TT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Sparta Ziębice 4:3 (2:1). Bramki: Sz.Jarosz (39’), Sz.Kowalczyk (40’), Paweł Wojciaczyk (50’ - rzut wolny), Piotr Wojciaczyk (55’) - (20’, 58’, 70’). Skład Zjednocznych: 1.S.Misiński (c) - 8.J.Anciuszko, 6.T.Byszko, 19.A.Piekarski, 18.Sz.Jarosz - 4.P.Szustakowski, 9.Paweł Wojciaczyk, 16.Sz.Kowalczyk, 14.A.Kawalec, 5.M.Ormaniec - 15.Piotr Wojciaczyk