Trampkarze jak seniorzy.

Trampkarze Zjednocznonych w swoim jedynym sparingu, przed rozpoczynającym się w najbliszą sobote sezonem2017/2018 wygrali z LKS Bierkowice 1:8 (0:1).Porównanie drużyny prowadzonej przez trenera Dawida Ziental do pierwszego zespołu Zjednoczonych nie jest przypadkowe - gdy tylko podkręcaliśmy tempo, stosując się do zaleceń przedmeczowych, deklasowaliśmy rywala pod każdym względem. Jednak gdy zaczęło brakować sił i u zawodniów "wyłączało" się myślenie, dostosowywali się on do swojego przeciwnika. Nasz najmłodszy zespół swoje rozgrywki zainaguruję w najbliższą sobotę - w spotkaniu wyjazdowym o godzinie 11:00 zmierzymy się z Victorią Świebodzice.

Sparing: LKS Bierkowice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:8 (0:1).Bramki: (41') - 4xD.Kurasz (40', 50', 52', 69'), M.Woźniak (25'), P.Byszko (37'), B.Biernat (60'). Skład Zjednocznych: D.Orman - J.Fedorowski, P.Byszko, M.Jakubowski, P.Staniszewski - M.Woźniak, D.Szeląg, D.Szuber, B.Biernat, W.Rapanowicz - P.Polanowski. Na zmiany wchodzili: A.Berdychowski, D.Niedziela, Sz.Jakubowski, D.Kurasz, M.Trzyna, K.Liberda