Sparing nr.1 (trampkarze) - Śnieżnik Domaszków

Nie niespełna dwa tygodnie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych swój pierwszy sparing rozegrali nasi trampkarze. Najmłodszy zespół Zjednoczonych zmierzył się w Domaszkowie z miejscowym Śnieżnikiem. Podopieczni trenera Dawida Zientala pokazali się z dobrej strony. W szczególności mogła się podobać pierwsza połowa w wykonaniu naszego młodego zespołu.
Ciekawostką z meczu sparingowego jest to, że po raz pierwszy w historii naszego klubu (na pewno tej obecnej) mogliśmy zobaczyć w naszych barwach zawodnika z niemiecki paszportem (!). Filip Kosciuszek posiada polskie korzenie i obecnie przebywa w Ścinawce na wakacjach.  Od jakiegoś czasu trenował on z naszym zespołem co przełożyło się na dobry występ w Domaszkowie.

Sparing: Śnieżnik Domaszków - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:1 (0:0). Bramki: (37' - rzut karny, 47' - rzut wolny, 60', 62', 65') - Paweł Wojciaczyk (45'). Skład Zjednoczonych: 1.J.Bereda - 3.J.Anciuszko, 5.S.Misiński, 8.Sz.Kowalczyk, 13.A.Piekarski - 11.J.Fedak, 9.D.Szymański (c), 17.C.Wagner, 18.Paweł Wojciaczyk, 15.K.Szustakowski - 7.M.Murzyn. Na zmiany wchodzili: 2.Sz.Jarosz, 10.M.Ormaniec, 6.T.Byszko, 20.M.Herisz, 4.F.Kosciuszek, 14.P.Szustakowski, 16.Piotr Wojciaczyk