Remis trampkarzy ze Słowianinem.

W ostatni weekend, w meczu V ligi okręgowej trampkarzy zmierzyliśmy się z zespołem KP Słowianin Wolibórz. Słowianin w ligowej tabeli zajmował miejsce tuż za nami. Od początku było wiadomo, że mecz będzie dla nas dobrym sprawdzianem. W meczu z zespołem z Woliborza nie brakowało emocji. Na samym początku spotkania to Ścinawka narzucała tempo gry. Podczas gry pogoda dopisała, było bardzo ciepło i z czasem brakowało sił. Po około kwadransie gry bramkarz Ścinawki Sebastian Misiński uratował zespół przed utratą gola piękną interwencją w sytuacji sam na sam. W kolejnych minutach spotkania Ścinawka próbowała tworzyć sytuacje bramkowe. W 25 minucie po naszym pressingu, bramkarz drużyny przeciwnej niecelnie wykopał piłkę do której dopadł Szymon Kowalczyk po czym oddał strzał zza pola karnego umieszczając piłkę w siatce. W kolejnych minutach Ścinawka trochę osłabła dając szanse przyjezdnym na strzelenie bramki. Pierwsza połowa zakończyła się 1-0 dla gospodarzy. Druga odsłona spotkania bardzo się wydłużała przez świecące słońce. Od początku drugiej części meczu obydwa zespoły zaczęły spokojnie szukać swojej szansy do zmiany wyniku. Około 55 minuty Piotr Wojciaczyk prawie pokonał bramkarza strzałem z daleka, ale niestety jego strzał trafił w poprzeczkę - o mały włos jej nie połamał. W kolejnych minutach Ścinawka tworzyła sytuacje bramkowe, ale bramkarz drużyny przeciwnej swoimi interwencjami utrzymywał wynik meczu. Jedną z naszych najbardziej pechowych sytuacji była strata piłki po wyrzucie z autu przez rywali. Po błędzie środkowego pomocnika piłka trafiła pod nogi naszego obrońcy, a on nie trafił w piłkę którą przejął zawodnik rywali. Po wypuszczeniu sobie piłki zanurkował przed polem karnym. Sędzia niestety zauważył przewinienie w polu karnym i podyktował jedenastkę z której wpada gol na 1-1 - brawa dla Sebastiana za wyczucie interwencji strzelającego, mało brakowało. Zabrakło siły na resztę spotkania i końcowy wynik to 1-1.

TT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Słowianin Wolibórz 1:1 (1:0). Bramki: Sz.Kowalczyk (25') - (58' - rzut karny). Skład Zjednoczonych: 1.S.Misiński (c) - 8.J.Anciuszko, 6.T.Byszko, 19.A.Piekarski, 18.Sz.Jarosz - 11.M.Żuberski, 9.Paweł Wojciaczyk, 16.Sz.Kowalczyk, 15. Piotr Wojcaiczyk, 5.M.Ormaniec - 7.M.Murzyn. Na zmiany wchodzili: 14.A.Kawalec