Przegrane ostatki trampkarzy.

Miesiąc po rozegraniu swojego przedostatniego meczu naszym trampkarzom przyszło zagrać mecz ostatniej kolejki. Zjednoczeni na własnym stadionie mierzyli się z Polonią Ząbkowice Śląskie. Lepsi okazali się przyjezdni wygrywając 0:5 (0:3). Dla naszego zespołu był to ostatni mecz w tym roku. Niebawem na naszej stronie pojawi się podsumowanie rozgrywek trampkarzy.

TT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Polonia Ząbkowice Śląskie 0:5 (0:3). Bramki: (15’, 25’, 27’, 70’, 78’). Skład Zjednoczonych: 1.G.Bereda – 3.J.Anciuszko, 5.S.Misiński , 11.J.Wiśniewski, 13.A.Piekarski – 18.A.Kawalec, 6.T.Byszko, 9.D.Szymański (c), 2.Sz.Jarosz, 10.M.Ormaniec – 7.M.Murzyn. Na zmiany wchodzili: 20.D.Miciak, 15.K.Szustakowski, 14.P.Szustakowski.