Porażka trampkarzy w Bystrzycy.

Porażką 9:0 zakończył się mecz trampkarzy z Polonią Bystrzyca Kłodzka. Nasz zespół dzielnie stawiał czoła miejscowym przez 35 minut gry. Niestety przed przerwą straciliśmy dwie bramki, które negatywnie wpłynęły na obraz naszej gry. Polonia wykorzystała to bez skrupułów strzelając nam kolejne 5 bramek w 15 minut po rozpoczęciu drugiej połowy.
Zjednoczeni okazję do rehabilitacji będą mieli już we wtorek. Wtedy to na sztucznym boisku w Strzegomiu o godzinie 17:00 zmierzymy się z miejscowym AKS.

OT: Polonia Bystrzyca Kłodzka - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 9:0 (2:0). Bramki: (36’, 39’, 45’, 48’ – rzut karny, 49’, 52’, 55’, 61’, 70’). Skład Zjednoczonych: 1.A.Berdychowski (60’ 12.B.Fabrowicz) – 9.J.Bury (75’ 15.A.Piekarski), 13.J.Fedorowski, 10.B.Biernat, 7.K.Bednarczyk, 18.K.Liberda (77’ 15.T.Byszko) – 17.F.Bubółka (70’ 2.D.Szymański), 6.P.Byszko, 5.D.Szuber, 16.Sz.Kowalczyk (40’ 8.P.Polanowski) – 11.P.Staniszewski (c). Niewykorzystany rezerwowy: 4.S.Misiński