Podział punktów w meczu z Górnikiem.

Podziałem punktów zakończył się mecz przedostatniej kolejki ligi trampkarzy. Zjednoczeni na własnym stadionie mierzyli się z Górnikiem Nowa Miasto. Nasz zespół wygrywał już 3:0, jednak goście w przecigu 12 minut doprowadzili do wyrównania. Zjednoczeni w końcówce mieli jeszcze masę sytuacji do zmiany wyniku i zgarnięcia pełnej puli, jednak nie znaleźli drogi do bramki strzeżonej przez bardzo dobrze dysponowanego bramkarza przyjezdnych. W 60 minucie nasz zespół nie wykorzystał rzutu karnego.

OT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Górnik NM Wałbrzych 3:3 (2:0). Bramki: P.Byszko (29’), Sz.Luberda (32’), (47’ - bramka samobójcza) - (48’, 52’, 60’). Skład Zjednoczonych: 12. A.Berdychowski - 9.J.Bury, 8.P.Polanowski, 10.B.Biernat, 7.K.Bednarczyk, 18.K.Liberda (70’ 3.T.Byszko) – 17.F.Bubółka (40’ 4.Sz.Luberda), 6.P.Byszko, 5.D.Szuber (75’ 2.D.Szymański), 16.Sz.Kowalczyk (40’ 13.J.Fedorowski) – 11.P.Staniszewski (c). Niewykorzystany rezerwowy:, 15.A.Piekarski, 77.S.Misiński, 12.B.Fabrowicz, 19.D.Miciak