Piłkarska Kadra Czeka 2022.

Dnia 21 maja nasz zespół trampkarzy wziął udział w wojewódzkim finale turnieju Piłkarska Kadra Czeka. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z MKS Chełmsko Śląskie.. W spotkaniu tym od samego początku nie brakowało emocji. Bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego Szymon Kowalczyk pokonał bramkarza i dał nam prowadzenie na 1-0. W pierwszej połowie meczu nie zabrakło kontrowersji, ponieważ pani sędzina zakończyła pierwszą połowę 1 minutę za szybko. W drugiej połowie nasz zespół skupił się w szczególności na grze w obronie. Niestety w ostatnich minutach meczu pani sędzina zobaczyła przewinienie w polu karnym. Fakt, że nasz zawodnik podniósł nogę za wysoko, ale nie dotknął przeciwnika. Po wykorzystanym rzucie karnym spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.
W drugim meczu zmierzyliśmy się z Gryfem Burkatów. Mecz był bardzo jednostronny ze zdecydowaną przewagą naszego zespołu. Pomimo, że przeciwnicy byli młodsi to potrafili się stawić nam w obronie. Po pierwszej połowie prowadziliśmy 2-0. W drugiej połowie po korektach w ustawieniu, udaje się nam zdobyć kolejne 5 bramek. Mecz zakończył się wynikiem 7-0. Po dwóch meczach zajęliśmy 2 miejsce w grupie. Bramki w tej fazie turnieju strzelali: 3x Szymon Kowalczyk, 3x Dominik Szymański, 1x Marcel Żuberski, 1x Bramka samobójcza.
Nasz ostatni mecz to spotkanie o 3 miejsce w którym zmierzyliśmy się z Baryczem Milicz. Mecz był bardzo ciężki dla naszych zawodników. Pierwszej połowia zakończyła się wynikiem 0-0, po bardzo dobrze zorganizowanej i agresywnej grze w obronie naszego zespołu. W drugiej połowie, chwilę po rozpoczęciu piękną paradą popisał się nasz bramkarz Sebastian Misiński. O bramce na wagę zwycięstwa naszych przeciwników zadecydował nasz błąd w środku pola który wykorzystali zawodnicy z Milicza i po doskonałym podaniu zawodnika Barycza, napastnik strzela gola na 1-0. Kilka minut po straconej bramce, jeden z zawodników naszego zespołu doznaje urazu i nie może dokończyć gry, a drużyna kończy pozostałe 3 minuty gry w 10 osobowym składzie. Ostatecznie nasza drużyna zajmuje 4 miejsce w turnieju.

Nasz klub reprezentowali: Sebastian Misiński - Jakub Anciuszko, Szymon Kowalczyk, Tomasz Byszko, Szymon Jarosz - Piotr Wojciaczyk, Paweł Wojciaczyk, Dominik Szymański - Amadeusz Kawalec, Marcel Żuberski, Adam Bis

Wyniki meczy: GRUPA A - Ciechów

1) Oława – Milicz 0: 2

2) Kochlice - Oława 3: 0

3) Milicz - Kochlice 1: 1