Koniec serii trampkarzy.

Dosyć niespodziewanie, bo podziałem punktów, zakończył się czwarty mecz naszych trampkarzy. Podopieczni trenera Dawida Ziental w spotkaniu wyjazdowym zremisowali z Sudetami Międzylesie 1:1 (1:0). Po meczu trzeba stwierdzić, że to był jeden z najsłabszych meczy w naszym wykonaniu w tym roku kalendarzowym. Nie można również nie zauważyć świetnej postawy drużyny gospodarzy - ogromne zaangażowanie w mecz pozwoliło im sprawić ogromną niespodziankę, czego serdecznie im gratulujemy. Niestety musimy również wypowiedzieć się o pracy sędziego pana Edwarda Kłaka - chociaż w sumie nie ma co komentować - tego sędziego znamy od lat i niestety swoją postawą na boisku potrafi zepsuć każde spotkanie które prowadzi! Za tydzień Zjednoczeni zmierzą się z Kalenicą Jugów.

TT: Sudety Międzylesie - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:1 (1:0). Bramki: (30’) - D.Niedziela (38’). Skład Zjednoczonych: 1.A.Berdychowski – 9.P.Staniszewski (c), 13.J.Fedorowski, 18.K.Liberda (50’ 17.M.Kowal) – 15.S.Misiński (25’ 3.M.Trzyna), 5.D.Szuber, 7.K.Bednarczyk, 6.P.Byszko, 8.P.Polanowski (55’ 16.B.Łaszczuk) - 14.D.Niedziela (55’ 2.D.Szymański), 10.B.Biernat. Niewykorzystany rezerwowy: 4.Sz.Jarosz