Katastrofalny turniej trampkarzy.

Zespół trampkarzy Zjednoczonych Ścinawka Średnia w dniu dzisiejszym wziął udział w Wojewódzkim Finale turniej Piłkarska Kadra Czeka organizowanym przez Dolnośląskie Zrzeszenie LZS.
Zespół trenera Dawida Ziental jechał do Środy Śląskiej z nastawieniem, że po raz pierwszy w obecnej historii naszego klubu uda nam się awansować do finału krajowego. Niestety wola zwycięstwa oraz bojowe nastawienie prysły wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego. Zjednoczeni na 5 rozegranych spotkań przegrali 4 oraz 1 zremisowali. Nasz zespół ani przez chwilę nie przypominał drużyny która w rozgrywkach Ligi Okręgowej bije się o czołowe lokaty. Najlepszym komentarzem do naszej postawy jest porażka z zespołem z Iwin, który na zawody przyjechał w 9-osobowym składzie (!).
Zjednoczeni o swoim katastrofalnym występie muszą jak najszybciej zapomnieć, bo już jutro czeka ich ligowa batalia z Victorią Wałbrzych.
Skład Zjednoczonych: D.Orman, A.Berdychowski - J.Bury, P.Byszko (c), Sz.Luberda, J.Fedorowski, G.Lechman, K.Knoppp, D.Kurasz, D.Szuber, W.Rapanowicz, M.Skowronek, P.Staniszewski, K.Bednarczyk, K.Liberda
Spotkania Zjednoczonych (1x15 min):
1. Spalona - Ścinawka Średnia 3:1 bramka: D.Kurasz
2. Jeżów Sudecki - Ścinawka Średnia 1:0
3. Iwiny - Ścinawka Średnia 2:1 bramka: M.Skowronek
4. Ścinawa - Ścinawka Średnia 3:0
5. Oława - Ścinawka Średnia 1:1 bramka: P.Byszko

Klasyfikacja końcowa: 1.Ścinawa, 2.Jeżów Sudecki, 3.Spalona, 4.Oława, 5.Iwiny, 6.Ścinawka Średnia