Archiwum trampkarzy!

Od dłuższego czasu na naszej stronie zostały wprowadzane archiwalne dane dotyczące Klasy Terenowej Trampkarza od sezonu 2010/2011 do obecnego włącznie. Udało nam się udostępnić Państwu wyniki oraz tabela z 5 sezonów spotkań trampkarzy, dokładne wyniki oraz statystyki meczowe z ponad 80 spotkań ligowych trampkarzy naszego klubu.

Od nowego roku planowane jest rozpoczęcie prac związanych z archiwizacją danych dotyczących naszych juniorów starszych. Archiwum te będzie o wiele bardziej rozbudowane, a co za tym idzie o wiele bardziej czasochłonne gdyż na chwilę obecną posiadamy obszerne materiały dotyczące tej grupy wiekowej od sezonu 2006/2007 do obecnego włącznie.

W razie jakichkolwiek problemów związanych z bazą danych trampkarzy, pytań bądź niejasności bardzo proszę o kontakt za pomocą komentarza bądź kontaktu przez nasze fanpage na facebook'u.

[Na zdjęciu zespół trampkarzy z sezonu 2010/2011 z wyjazdowego spotkania z Iskrą Jaszkową Dolną]