Młodzicy przegrali z Zamkiem Gorzanów!

Kubeł zimnej wody został wylany dzisiaj na głowy naszych młodzików. Zjednoczeni po udanym debiucie w rozgrywkach ligi młodzików mierzyli się na własnym boiskiu z Zamkiem Gorzanów. Nasz zespół przegrał 1:10 (1:5), ale nie uważamy tego meczu za porażkę tylko za lekcję z której doświadczenie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Honorowe trafienie dla naszego zespołu zanotował Szymon Kowalczyk.
W spotkaniu tym zadebiutował nasza nowa klubowa trójka sędziowska. Na spotkaniu nie pojawił się sędzia związkowy, także zawody poprowadził Gabriel Bereda, a na liniach pomagali mu Przemysław Staniszewski oraz Jakub Bury.

TM: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Zamek Gorzanów 1:10 (1:5). Bramki: Sz.Kowalczyk (30’) – (10’, 12’, 16’, 25’, 34’, 42’, 45’, 51, 57’, 70’). Skład Zjednoczonych: 1.A.Frydel (36’ 12.J.Bereda) – 2.Sz.Suliga, 8.Sz.Kowalczyk, 6.T.Byszko, 13.A.Piekarski –7.M.Murzyn, 9.D.Szymański (c), 17.D.Miciak – 10.M.Ormaniec. Na zmiany wchodzili: 11.W.Radomiński, 4.Sz.Jarosz, 5.S.Misiński