Zagrali dla Julii! Remis z Iskrą.

Seniorzy naszego klubu w swoim pierwszym meczu ligowym w sezonie 20/21 podzielili się punktami na własnym stadionie z drużyną Iskra Jaszkowa Dolna. Spotkanie zakończyło się dla nas dosyć szczęśliwie, ponieważ od 52 minuty graliśmy w osłabieniu po czerwonej kartce dla Tomka Bali. Ponadto Zjednoczeni w końcówce spotkania musieli odrobić dwubramkowe prowadzenie przyjezdnych. Sztuka ta udała się w doliczonym czasie gry gdy na listę strzelców wpisali się Arek Ziental i Marek Walkiewicz.

W trakcie meczu odbył się grill charytatywny, z którego wszystkie zebrane pieniądze przekazane zostały na leczenie Julii Kuczały. Okoliczna, niewielka społeczność spisała się na medal, gdyż w trakcie akcji zebrano kwotę PONAD 6 TYSIĘCY ZŁOTYCH (!) powiększoną dodatkowo o bliżej nieokreśloną kwotę zebraną z trybun.

Wielkie uznania należą się wszystkim osobom zaangażowanym w organizację przedsięwzięcia, od przygotowań, realizacji, aż do niedzielnych porządków - bez ich poświęcenia akcja by się nie odbyła!

Bardzo dziękujemy również wszystkim sponsorom akcji:
- Jot-Ł oddział Kłodzko
- Marcin Szwajkowski
- Hotel Polanica Resort & Spa
- Medical Sensus
- ATS Trade
- Sklep u Henia

Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna 4:4 (1:1). Bramki: D.Natkaniec (63' - rzut karny), A.Ziental (90+1'), M.Walkiewicz (90+4'), bramka samobójcza (30') - (24', 59', 72', 83'). Żółte kartki: 2xT.Bala, M.Kurasz, M.Walkiewicz, D.Natkaniec. Czerwona kartka: T.Bala (52' za dwie żółte). Skład Zjednoczonych: 95.M.Mihilewicz – 20.T.Bala, 16.J.Bala (55' 13.T.Berdychowski), 5.M.Ziental, 4.M.Kurasz – 2.B.Biernat (85' 18.T.Wojciaczyk), 6.B.Borkowski, 9.P.Buczma (83' 11.G.Sczudłowski), 14.M.Szydełko (78' 17.K.Kancelarz) - 7.D.Natkaniec (78' 15.A.Ziental). Niewykorzystani rezerwowi: 8.D.Ziental, 3.K.Luberda