Sparing nr.2 - Hutnik Szczytna

Na półtora tygodnia przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych sezonu 19/20 nasi seniorzy zagrali ostatni mecz sparingowy. W niedzielę 04.08 zespół trenera Kulpińskiego miał zagrać mecz kontrolny z zespołem Hutnika Szczytna. Spotkanie zostało rozegrane, jednak daleko było mu od typowego sparingu. Zespół ze Szczytnej pojawił się na murawie w zaledwie 7 osobowym składzie. Podjęto więc decyjzę, żeby Zjednoczeni wsparli miejscowych 4 zawodnikami. W pierwszej połowie w barwach Hutnika wystąpili Mihilewicz, Buczma, Ł.Kurasz oraz Kancelarz. W drugiej odsłonie zaś ponwnie Mihilewicz, A.Ziental, M.Kurasz oraz Szydełko. W końcowym rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:5 (5:2).

Sparing: Hutnika Szczytna (B-klasa) - Zjednoczeni Ścinawka Średnia (A-klasa) 5:5 (5:2). Bramki dla Zjednoczonych: 3xB.Kowalczyk, P.Buczma, M.Szydełko. Skład Zjednoczonych: B.Bereda - T.Berdychowski, J.Biernat, M.Ziental, D.Ziental - M.Kurasz, M.Walkiewicz, B.Borkowski, M.Szydełko - B.Kowalczyk, A.Ziental. Po przerwie w naszym zespole pojawili się P.Buczma, K.Kancelarz, Ł.Kurasz. Całe spotkanie w bramce Hutnika rozegrał M.Mihilewicz