Pucharowa wygrana z Orlętami !
Po emocjonującym meczu, grając od 75 minucie w 10-osobowym składzie, jednocześnie przegrywając 4:3 w końcowym rozrachunku wygrywamy z GLKS Orlęta Krosnowice 4:6 (2:2).
Po dwie bramki dla naszego zespołu strzelili Mateusz Ugarenko i Kacper Sołtys (pojawił się no boisku dopiero w 77 minucie, przy bramce na 4:4 dopisał sobie również asystę !), Konrad Luberda oraz Marek Walkiewicz.
W kolejnej rundzie zmierzymy się z LKS Bystrzyca Górna
PP: Orlęta Krosnowice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:6 (2:2). Bramki (24’, 38’, 53’, 75’) - 2xM.Ugarenko (25’, 49’), 2xK.Sołtys (82’, 88’), M.Walkiewicz (22’), K.Luberda (79’). Żółte kartki: 2xM.Ugarenko, A.Ziental, B.Borkowski, K.Luberda. Czerwona kartka: M.Ugarenko (75’). Skład Zjednoczonych: 1.M.Gajewski - 15.A.Ziental, 16.J.Bala, 20.J.Biernat, 4.M.Kurasz - 5.M.Ziental, 6.B.Borkowski, 10.M.Walkiewicz, 11.K.Luberda, 17.Ł.Kurasz - 18.M.Ugarenko. Niewykorzystani rezerwowi: 3.D.Fuss, 9.K.Toporowski