Przełamanie seniorów!

Aż 12 ligowych kolejek musieliśmy czekać na pierwsze ligowe punkty seniorów (nie licząc tych, które zostału anulowane za mecz z Odrodzeniem)! Zjednoczeni swoje pierwsze zwycięstwo zanotowali w Kamieńcu Ząbkowickim gdzie pokonali beniaminka rozgrywek, drugą drużynę miejscowego Zamka 1:3 (1:1). Oprócz z zwycięstwa Zjednoczonych, nasi kibice mogli cieszyć się z powrotu do gry Grzegorza Szczudłowskiego (na zdjęciu). Siesiek w swoim drugim spotkaniu po zaleczeniu kontuzji wpisał się na listę strzelców!

A-klasa: Zamek II Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:3 (1:1). Bramki: (39’) - P.Buczma (43’ – rzut wolny), M.Walkiewicz (47’), G.Szczudłowski (88’). Żółta kartka: M.Mihilewicz. Skład Zjednoczonych: 95.M.Mihilewicz – 13.T.Berdychowski, 5.M.Ziental, 20.J.Biernat, 4.M.Kurasz – 2.D.Michałek (46’ 18.T.Wojciaczyk), 9.P.Buczma, 10.M.Walkiewicz (c), 15.A.Ziental (80’ 8.D.Ziental) – 16.J.Bala (65’ 11.G.Szczudłowski), 17.K.Kancelarz. Niewykorzystani rezerwowi: 1.M.Bińczak