Przełamanie seniorów!

Nasz pierwszy zespół po niespodziewanej porażce z Zrzeszonymi Niwa nie miał dużo czasu na odbudowanie formy. Już tydzień później czekał ich kolejny ciężki mecz. Tym razem przyszło im się mierzyć z trzecią drużyną B-klasy - LUKS Czermna Kudowa Zdrój.
Zespół z Czermnej, przed rundą rewanżową poważnie się wzmocnił, a nowe twarze w zespole mają przybliżyć ich do dwójki liderów B-klasy. Zespół z Udrowiska nie mógł sobie wymarzyć lepszej sytuacji niż rozegranie spotkania z zespołem który kolejkę wcześniej doznał tak bolesnej porażki.
Początek spotkania należał do naszego zespołu. Szybko zdobyty gol i kilka sytuacji mogły w pierwszej połowie rostrzygnąć mecz. Niestety poza trafieniem Ugarenki z 15 minuty nie udało nam się zdobyć więcej bramek w tej części gry. W drugiej połowie coraz częsciej do głosu zaczęli dochodzić goście. Przyniosło to zamierzony efekt, gdyż w 75 minucie piłkę do własnej bramki skierował Jacek Bala. LUKS w 88 minucie mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, lecz w sytuacji sam na sam pomylił się Mikołajczyk - a jak mówi stare piłkarskie powiedzenie "niewykorzystane sytuacji się mszczą". Bramkę po strzale głową w 92 minucie zdobył Ugarenko i trzy punkty zostały w Ścinawce.
Dla naszego zespołu było to bardzo ważne zwycięstwo. Co prawda do ideału jeszcze wiele brakuje, ale wszystko zmierza w dobrą stronę. Następny mecz na rozegramy na wyjeździe z Zamkiem II Gorzanów.

B-klasa: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – LUKS Czermna Kudowa Zdrój 2:1 (1:0). Bramki: 2xM.Ugarenko (15’, 90+2’) – J.Bala (75’-samobój). Skład Zjednoczonych: 1.B.Kęska – 8.D.Ziental, 5.M.Ziental , 16.J.Bala (c), 2. D.Michałek – 4.M.Kurasz (80’ 11.K.Górzyński), 77.G.Szczudłowski (65’ 6.P.Ptaszkiewicz), 7.Ł.Kurasz, 9.P.Buczma, 15.A.Ziental (46’ 17.K.Kancelarz) - 10. M.Ugarenko Niewykorzystani rezerwowi: 18.K.Niedziela, 95.M.Mihilewicz, 20.P.Szober