Powalczyli z liderem!

W VIII kolejce A-klasy seniorzy Zjednoczonych mierzyli się z liderem rozgrywek. Zjednoczeni na spotkanie z Pogonią Duszniki Zdrój udali się bez 7 podstawowych zawodników ! Pomimo mocno zmienionego w stosunku do poprzednich spotkań ustawienia nasz zespół przez pierwsze 45 minut bardzo dobrze prezentował się na tle lidera rozgrywek. Niestety bramka stracona tuż przed przerwą oraz kolejna na chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy ustawiły spotkanie. Zjednoczeni zdołali odpowiedzieć jeszcze trafieniem Michała Szydełko (na zdjęciu). Spotkanie zakończyło się zwycięstwem miejscowych 5:1 (1:0), ale z przebiegu spotkania nasz zespół nie zasłużył na tak wysoką przegraną i może być zadowolony z postawy jaką zaprezentował na tle silniejszego rywala.

A-klasa: Pogoń Duszniki Zdrój – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:1 (1:0). Bramki: (45’, 46’ – rzut karny, 63’ – rzut karny, 80’, 81’) – M.Szydełko (50’). Żółte kartki: K.Luberda, D.Fuss. Skład Zjednoczonych: 1.M.Bińczak – 5.D.Fuss (66’ 18.K.Kułyk), 8.D.Ziental, 16.J.Bala (c), 4.M.Kurasz – 14.M.Szydełko, 6.B.Borkowski, 3.K.Luberda, 7.D.Natkaniec (75’ 11.Ł.Kurasz), 9.T.Wojciaczyk – 15.A.Ziental (80’ 10.P.Kaczmarek). Niewykorzystany rezerwowy: 20.K.Toporowski