Pierwsze koty za płoty.

Zreaktywowany w ubiegłym tygodniu zespół seniorów naszego klubu rozegrał w dniu dzisiejszym swój pierwszy sparing. Zjednoczeni, którzy w zbliżającym się sezonie wystąpią na poziomie B-klasy przegrali z czeskim zespołem TJ Sokol Bozanov 6:0 (4:0). W grze naszego zespołu widać było dużo niedokładności i niezrouzuminia się zawodników, jednak nie mamy się co dziwić, gdyż do tej pory seniorzy uczestniczyli w zaledwie dwóch treningach. Pomimo wysokiej porażki, Zjednoczeni nie spuszczają głowy w dół i dalej przygotowywać się będą do zbliżającego sezonu.

Sparing: Sokol Bozanov - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 6:0 (4:0). Bramki: (16', 32', 35', 45', 65', 86'). Skład Zjednoczonych: M.Mihilewicz - M.Ziental, D.Ziental, B.Cukla, M.Kurasz - T.Berdychowski, P.Buczma, Ł.Kurasz, E.Martinkevičius - A.Ziental, K.Kancelarz. Na zmiany wchodzili: M.Madej, K.Sokół, A.Rybka, J.Biernat