Ostatni mecz sezonu !

W ostatnim spotkaniu sezonu 2022/2023 nasz zespół przegrał w Złotym Stoku 7:2 (4:1). Dla naszego zespołu bramki zdobyli Bartek Kowalczyk i zawodnik gospodarzy.
Zjednoczeni pomimo porażek w trzech ostatnich spotkaniach, miniony sezon mogą uznać za bardzo udany. W końcowym rozrachunku udało się nam zająć 5 miejsce, co jest najlepszym rezultatem naszego zespołu od momentu reaktywacji. Ponadto udało się nam uzbierać 50 punktów co również jest najlepszym rezultatem. Na długo w naszych wspomnieniach pozostanie też świetna seria z początku rundy rewanżowej kiedy to wygraliśmy 9 spotkań z rzędu.
Niebawem na naszej stronie pojawi się podsumowanie statystyczne minionego sezonu na które już teraz zapraszamy.

Zdjęcie do posta pochodzi z profilu na FB Unia Złoty Stok, a autorem jest Magdalena Winnik.

A-klasa: Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7:2 (4:1). Bramki: (3' - rzut karny, 4', 16', 40', 55' - rzut karny, 56', 79') - B.Kowalczyk (27'), (83' - samobójcza). Skład Zjednoczonych: 95.M.Mihilewicz - 3.M.Szuksztel (80’ 5.R.Pawlata), 20.J.Biernat, 8.D.Ziental, 15.A.Ziental - 11.K.Luberda, 10.M.Walkiewicz (c), 16.J.Bala (20’ 13.T.Berdychowski), 6.B.Borkowski, 14.Sz.Kowalczyk - 9.B.Kowalczyk. Niewykorzystany rezerwowy: 17.K.Sołtys

Unia - Zjednoczeni 7:2
2x Piotr Satanowski, 2x Mateusz Stwora, 2x Dawid Rychter, Stanisław Kozioł - Bartłomiej Kowalczyk, Piotr Satanowski (samobójcza)

Hutnik - Polanica 0:4