Od 3:0 do 3:5 w Międzylesiu!

W XVII kolejce spotkań A-klasy Zjednoczeni mierzyli się w spotkaniu wyjazdowym z drugą drużyną w ligowej tabeli Sudetami Międzylesie. Pomimo dobrej gry w pierwszej odsłonie spotkania nasz zespół po 46 minutach przegrywał już 3:0. Kluczowe w tym spotkaniu okazały się jednak 4 minuty pomiędzy 60 a 64 minutą meczu w których to nasz zespół zdobył trzy bramki. Po takim powrocie nie zostało nam nic innego jak zawalczyć o pełną pulę i w końcówce spotkania udało się dołożyć jeszcze dwa trafienia, co pozwoliło nam zgarnąć komplet punktów. W spotkaniu tym po poprawie 10 latach do składu Zjednoczonych wrócił Dawid Kęska.

A-klasa: Sudety Międzylesie - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:5 (2:0). Bramki: (28’, 39’, 46’) - 2xM.Walkiewicz (62’, 75’), A.Ziental (61’ - rzut karny), M.Szydełko (64’), Sz.Kowalczyk (90+3’). Żółte kartki: M.Szydełko. Skład Zjednoczonych: 95.MMihilewicz - 6.B.Borkowski, 20.J.Biernat, 8.D.Ziental (70’ 13.T.Berdychowski), 15.A.Ziental - 18.M.Szydełko, 7.D.Kęska, 16.J.Bala, 10.M.Walkiewicz (c), 14.Sz.Kowalczyk (90+4’ 17.K.Sołtys) - 9.B.Kowalczyk. Niewykorzystani rezerwowi: 11.K.Luberda

Sudety - Zjednoczeni 3:5
2x Jarosław Macura, Mariusz Duś - 2x Marek Walkiewicz, Szymon Kowalczyk, Arkadiusz Ziental, Michał Szydełko

Stary Waliszów - Orlęta 1:2